Угода користування

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

Загальні положення

1.1. Справжня оферта, є офіційною пропозицією ТМ «AQUAHIM SPIRITOL» та ФОП Величко Віктор Орестович, далі за текстом – «Продавець», укласти Договір купівлі-продажу товарів дистанційним способом, тобто через Інтернет-магазин, далі по тексту – «Договір», і розміщує Публічну оферту (пропозицію) на офіційному інтернет-сайті Продавця «www.aquahim.com.ua» (далі – « Інтернет-сайт»).

1.2. Моментом повного і безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця (акцептом) укласти електронний договір купівлі-продажу товарів, вважається факт оплати Покупцем замовлення на умовах цього Договору, у строки та за цінами, вказаними на Інтернет-сайті Продавця або оформлення замовлення з післяоплатою.

Поняття і визначення

2.1. У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають таке значення:
* «Товар» – перелік найменувань асортименту, представлений в інтернет-магазині.
* «Інтернет-магазин» – відповідно до Закону України «про електронну комерцію», засіб для подання або реалізації товару, роботи або послуги шляхом здійснення електронної угоди.
* Сайт – www.aquahim.com.ua
* «Продавець» – компанія, яка реалізує товари, представлені на Інтернет-сайті.
* «Покупець» – фізична особа, що уклала з Продавцем Договір на умовах, викладених нижче.
* «Замовлення» – вибір окремих позицій з переліку товарів, зазначених Покупцем при розміщенні замовлення і проведенні оплати.

Предмет договору

3.1. Продавець зобов’язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов’язується оплатити і прийняти Товар на умовах даного Договору.

Цей Договір регулює купівлю-продаж товарів в Інтернет-магазині, в тому числі:

 • добровільний вибір Покупцем товарів в Інтернет-магазині;
 • самостійне оформлення Покупцем замовлення в Інтернет-магазині;
 • підтвердження досягнення 18-річного віку;
 • оплата Покупцем замовлення, оформленого в Інтернет-магазині;
 • обробка і доставка замовлення Покупцеві у власність на умовах цього Договору.

Порядок оформлення замовлення

4.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті Інтернет-магазину і наявний.

4.2. Покупець має право оформити замовлення на товар за умови підтвердження свого віку (від 18 років).

4.3. Замовлення Покупця оформлюється відповідно до процедур, зазначених на Сайті Інтернет-магазин через додавання Товару в «Кошик» і кнопку «Оформити замовлення».

4.4. Кожна позиція може бути представлена в замовленні в будь-якій кількості.

4.5. При відсутності товару на складі Продавець зобов’язаний повідомити про це Покупця (по телефону, електронну пошту або будь-яким іншим каналом зв’язку).

4.56 При відсутності товару Покупець має право замінити його аналогічним товаром, відмовитися від даного товару, анулювати замовлення.

4.7. Покупець несе відповідальність за достовірність даних, зазначених при оформленні замовлення товару, в тому числі стосовно свого віку при купівлі товарів. У випадку, якщо неправильне, неточне та/або неправильне зазначення даних в Замовленні призвело до додаткових витрат Продавця, пов’язаних з доставкою товару по невірній адресі або видачу товару невірному Одержувачу, всі пов’язані з цим збитки та витрати покладаються на Покупця. Продавець має право стягувати суму таких збитків або витрат із сум, сплачених Платником в якості оплати товару. Покупець зобов’язаний надати про себе всю необхідну інформацію для здійснення електронної угоди.

Порядок оплати замовлення

5.1. 100% передоплата згідно виставленого рахунку.

5.2 Оплата відбувається через платіжну систему ПРИВАТБАНК на сайті www.aquahim.com.ua, або згідно виставлених реквізитів на розрахунковий рахунок підприємця. При відсутності надходження коштів Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.

5.3. Відповідальність за грошові перекази, які здійснюють Покупці, повністю лежить на банках та платіжних системах, послугами яких вирішує скористатися Покупець. Продавець не бере на себе відповідальність за дії Процесингових центрів.

5.4. Після оплати замовлення забороняється змінювати Замовлення.

5.5. Ціна Товару на Сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар зміні не підлягає.

Умови доставки замовлення

6.1. Доставка товарів, придбаних в Інтернет-магазині, здійснюється до складів транспортних компаній, де і здійснюється видача замовлень.

6.2. Разом із замовленням Покупцеві надаються документи згідно законодавства України.

6.3. Доставка замовлень здійснюється по території України. Вартість доставки кожного Замовлення розраховується самостійно перевізником (транспортною компанією) виходячи з ваги Товару, регіону і способу доставки.

6.4. Доставка товару проводиться за рахунок Покупця.

6.5 У вартість замовлення не додається вартість пакування.

6.6. При отриманні товару Покупець зобов’язується перевірити товар на наявність ушкоджень, а також наявність комплекту необхідних документів (товарний чек) та у разі проблем на місці пред’явити претензії службі доставки та скласти акт, який разом із Покупцем має підписати співробітник транспортної компанії. Недоліки повинні бути зафіксовані засобами фото- та відеозйомки.

6.7. Проставлений підпис на документах, що підтверджують прийняття товару та/або фактичне прийняття товару, означає, що Покупець отримав всі необхідні відомості (інформацію) про товар до моменту його прийняття, що претензій до Товару Покупцем не заявлено і Продавець повністю і належним чином виконав свій обов’язок щодо передачі Товару.

6.8. Продавець не несе відповідальність за дії компанії перевізника. Продавець не бере на себе ніяких зобов’язань по відшкодуванню будь-яких збитків Покупця, пов’язаних з несвоєчасною доставкою замовлення, а також звільняється від будь-яких можливих штрафних санкцій.

6.9.Продавець не відповідає за недоліки Товару, які виникли після передачі його Покупцю внаслідок порушення Покупцем правил користування або зберігання Товару, дій третіх осіб або обставин непереборної сили.

6.10. У разі відмови Покупця забрати товар належної якості доставлений на склади транспортних компаній, де здійснюється видача замовлень, Покупець компенсує витрати продавця на доставку товару та повернення товару, а також його зберігання на складах транспортних компаній.

Порядок повернення товару

7.1. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться згідно чинного законодавства України.

7.2. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться за рахунок Продавця в разі отримання товару неналежної якості.

7.3. При поверненні Покупцем товару неналежної якості, Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат Інтернет-магазину пов’язаних з доставкою товару Покупцеві.

Товар неналежної якості – це той товар, який є непридатним для використання за призначенням, бракований товар, товар, який має недоліки (недолік – це порушення обов’язкових вимог до товару), з вичерпаним терміном придатності або доставлений з порушенням цілісності упаковки.

Процедура отримання рекламацій:

8.1 Всі наші добрива, хімія, тести і корм проходять передпродажну підготовку і огляд нашим  персоналом перед відправкою кожного замовлення. Ми впевнені, що коли товар відправляється від нас до Вас він знаходиться в ідеальному стані.

8.2 Якщо ви незадоволені якістю наших товарів, з будь-яких причин, будь ласка, повідомте нас негайно за телефоном +380961616066 або електронною поштою: aquahim.com.ua

8.3 Для оформлення скарги просимо Вас надати підтверджуючі фотоматеріали. Споживач має право отримати фінансову компенсацію за неякісну продукцію у повному розмірі при надані фотографічних доказів протягом доби після отримання замовлення.

8.4 Скарги, рекламації або інші претензії щодо фінансових компенсацій не приймаються у наступних випадках: відсутність фотографічних доказів; отримання сиру й інших товарів через одну доби після доставки на відділення перевізника.

Права та обов’язки сторін:

9.1. Продавець має право:

 • в односторонньому порядку припинити надання послуг за цим договором у разі порушення Покупцем умов цього договору.

9.2. Покупець зобов’язаний:

 • своєчасно оплатити та отримати замовлення на умовах цього договору
 • не здійснювати Замовлення від імені або замість іншої особи без їх згоди
 • не завантажувати/зберігати/публікувати/поширювати або іншим чином використовувати віруси та інші шкідливі програми по відношенню до Сайту Інтернет-магазину;
 • не робити спроби обійти технічні обмеження, встановлені Сайтом Інтернет-магазину;
 • не використовувати автоматизовані програми для збору інформації на Сайті Інтернет-магазину;
 • не здійснювати незаконні збори та обробку персональних даних інших Користувачів;
 • не відтворювати, не дублювати, копіювати, продавати, здійснювати торгові операції і перепродавати послуги та/або товари для будь-яких цілей, за винятком випадків, коли такі дії були прямо дозволені Покупцеві у відповідності з даною офертою;
 • не завантажувати на Сайт Інтернет-магазину матеріал, захищений авторським правом, торгові марки чи іншу приватну інформацію без отримання попередньої згоди власника інтелектуальної власності.
 • не використовувати програмне забезпечення та здійснювати дії, направлені на порушення нормального функціонування Сайту Інтернет-магазинуі його сервісів;
 • не завантажувати, зберігати, публікувати, поширювати і надавати доступ або іншим чином використовувати будь-яку інформацію, яка порушує Правила розміщення текстів Сайту Інтернет-магазину,які є невід’ємною частиною цієї оферти;
 • не змінювати, налаштовувати, переводити або створювати похідні продукти, засновані на Сайті Інтернет-магазинуі елементах Бібліотеки, а також інтегрувати Сайт або елементи Бібліотеки в інші результати інтелектуальної діяльності;
 • не робити дій, які можуть розглядатися як ті, що порушують українське законодавство або норми міжнародного права, в тому числі в сфері інтелектуальної власності, авторських і / або суміжних правах, а також будь-яких дій, які призводять або можуть призвести до порушення нормальної роботи Сайту і сервісів сайту.

9.3. Покупець має право:

 • оформити замовлення в Інтернет-магазині;
 • оформити електронний договір;
 • вимагати від Продавця виконання умов цього Договору.

Відповідальність сторін

10.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього договору в порядку, передбаченому цим договором та чинним законодавством України.

10.2. Продавець не несе відповідальності за:

 • змінений виробником зовнішній вигляд Товару;
 • за незначну невідповідність колірної гами товару, що може відрізнятися від оригіналу товару виключно через різній колірній передачі моніторів персональних комп’ютерів окремих моделей;
 • за зміст і правдивість інформації, наданої Покупцем при оформленні замовлення;
 • за затримку і перебої в наданні Послуг (обробки замовлення та доставки товару), які відбуваються з причин, що знаходяться поза сферою його контролю;
 • за протиправні незаконні дії, здійснені Покупцем за допомогою даного доступу до мережі Інтернет;
 • за передачу Покупцем своїх мережевих ідентифікаторів – IP, MAC-адреси, логіна і пароля третім особам;
 • шкоду, заподіяну Покупцеві внаслідок неналежного використання придбаних ним Товарів.
 • за неякісне виконання або невиконання своїх зобов’язань у зв’язку з неактуальністю інформації про Покупця або її невідповідністю дійсності.
 • ми доклали всіх зусиль, щоб показати зовнішній вигляд нашої продукції настільки точно і правдиво, наскільки це можливо і є в реальному житті. В данному випадку ми говоримо про кольори, смакові характеристики, описи, розмір продукції тощо. Ми можемо час від часу змінювати характеристики продуктів, які відображаються на нашому сайті, без попереднього інформування користувачів.

10.3. Покупець, використовуючи наданий йому доступ до мережі Інтернет, самостійно несе відповідальність за шкоду, заподіяну його діями (особисто, навіть якщо під його логіном знаходилося іншу особу) особам або їх майну, юридичним особам, державі чи моральним принципам моральності.

10.4. У разі настання обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього договору розуміються події, що мають надзвичайний, непередбачений характер, які виключають або об’єктивно заважають виконанню цього договору, настання яких Сторони не могли передбачити і запобігти розумними способами.

10.5. Сторони прикладають максимум зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей виключно шляхом переговорів, у разі недосягнення угоди суперечка буде передана на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.

10.6. Приймаючи умови угоди, Користувач підтверджує, що він є право – та дієздатною, а також що у нього відсутні які-небудь обмеження в дієздатності.

Інші умови

11.1. Інтернет-магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни до цього договору за умови попередньої публікації його на сайті https://www.www.aquahim.com.ua

11.2. Інтернет-магазин створений для організації дистанційного способу продажу товарів через Інтернет.

11.3. Покупець несе відповідальність за достовірність інформації, зазначеної при оформленні замовлення. При цьому, при здійсненні акцепту (оформленні замовлення і подальшої оплати товару) Покупець надає Продавцю свою беззастережну згоду на збір, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних, в розумінні ЗУ «Про захист персональних даних».

11.4. Оплата Покупцем оформленого в Інтернет-магазині замовлення означає повну згоду Покупця з умовами договору купівлі-продажу (публічної оферти).

11.5. Фактичною датою електронного угоди між сторонами є дата прийняття умов, відповідно до ст. 11 Закону України «Про електронну комерцію».

11.6. Використання ресурсу Інтернет-магазину для попереднього перегляду товару, а також для оформлення замовлення для Покупця є безкоштовним.

11.7. Інформація, яку надає Покупцем є конфіденційною. Інтернет-магазин використовує інформацію про Покупця виключно в цілях обробки замовлення, відправлення повідомлень Покупцеві, доставки товару, здійснення взаєморозрахунків і ін.

11.8. Визнання судом будь-якого положення публічної оферти недійсним або таким, що не підлягає примусовому виконанню, не тягне недійсності або невиконання інших положень публічної оферти.
Бездіяльність з боку Продавця в разі порушення Покупцем положень публічної оферти не позбавляє Продавця права застосовувати відповідні дії на захист своїх інтересів пізніше, а також не означає відмови Продавця від своїх прав у разі вчинення в подальшому подібних або схожих порушень.

Термін дії договору

12.1. До закінчення терміну дії цей Договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін до моменту фактичної доставки товару, шляхом повернення грошових коштів

12.2. Сторони мають право розірвати цей договір в односторонньому порядку, в разі невиконання однією із сторін умов цього Договору та у випадках передбачених чинним законодавством України.
Звертаємо вашу увагу, що інтернет-магазин «AQUAHIM SPIRITOL» на офіційному інтернет-сайті https://www.aquahim.com.ua, має право, відповідно до законодавства України, надавати право користування інтернет платформою ФОП і юридичним особам для реалізації товару.

Авторські права:

13.1 Всі авторські права, права на бази даних, товарні знаки (включаючи TM AQUAHIM SPIRITOL й www.www.aquahim.com.ua) і всі інші права на інтелектуальну власність на даному веб-сайті, такі як тексти, графіка, логотипи, банери, зображення, кнопки, які лежать в основі вихідного коду і програмного забезпечення, є виключно власністю ФОП Величко Віктор Орестович.

13.2 Будь-яке використання (включаючи копіювання, відтворення, передача і відображення вмісту даного веб-сайту) без спеціального письмового дозволу ФОП Величко Віктор Орестович, окрім перегляду інформації або замовлення товарів, суворо заборонено.

Правила й умови заміни товарів:

14.1 ФОП Величко Віктор Орестович залишає за собою право замінити будь-який елемент замовленняна рівноправний за вартістю й характеристиками, тільки узгодивши попередньо із Покупцем.

14.2 В таких випадках ми докладемо всі зусилля, щоб проінформувати Вас про можливу заміну. Також, ми гарантуємо, що при заміні, ми зробимо все можливе, щоб зовнішній вигляд і якість сирного набору були подібні на оригінальну пропозицію.

Немає доступних товарів

Слідкуйте за оновленнями! Тут буде показано більше товарів по мірі їх додавання.