Новинки

 • AlgoOff, 1+0.25л. Акція!
  AlgoOff, 1+0.25л. Акція!

  Ефективний засіб проти зелених нитчастих водоростей, "чорної бороди" і...

  180 грн
 • AlgoOff 0,15л.
  AlgoOff 0,15л.

  Ефективний засіб проти зелених нитчастих водоростей, "чорної бороди" і...

  45 грн

Переглянуті товари

Друзі

JBL PROAQUATEST SiO2 Silicate Збільшити для перегляду

JBL PROAQUATEST SiO2 Silicate

24118

Новий товар

Інформація

Правильний хімічний склад води в акваріумі або ставку залежить від популяції риб і рослин. Навіть якщо вода виглядає прозорою, вона може бути заражена. При поганих параметрах в акваріумі виникають хвороби або водорості. Для здорового акваріума або ставка з природними умовами важливо регулярно перевіряти і коригувати параметри води.

Для кожного параметра води компанія JBL пропонує експрес-тести або тести зі зміною кольору реагенту. Вони визначають конкретне значення або кілька значень одночасно. За допомогою цих тестів можна визначити причини проблем з водоростями і вміст нітратів, нітритів, калію, магнію і т.д.

Навіщо тестувати?
Кремній є одним з найпоширеніших елементів на землі. При вивітрюванні гірських порід кремній у вигляді силікатів надходить в поверхневі і підземні води. Тому водопровідна вода містить різні рівні розчинених силікатів в залежності від характеру грунтів в регіоні. Важливе значення для акваріума і садового ставка має кремній в якості поживної речовини для діатомових водоростей, деяких водних рослин, крем'яних губок і деяких інших безхребетних.

Онлайн-лабораторія JBL
Регулярно перевіряйте якість води в акваріумі / ставку. Ви можете перевірити параметри води в онлайн-лабораторії JBL і отримати ґрунтовний аналіз за секунди.

Рекомендований вміст силікатів:
Прісноводний акваріум (загальний): 0-2,0 мг / л
Акваріум з рибами з озер Малаві і Танганьїка: оскільки зростаючі риби з цих озер люблять харчуватися діатомових водоростей, зміст силікатів тут не має значення. Без зростаючих риб - 0-2,0 мг / л
Рослинний акваріум з невеликою кількістю риб (акваскейп): 0-2,0 мг / л
Морський акваріум: 0-1,0 мг / л
Ставок: 0-2,0 мг / л.

Відгуки

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук

JBL PROAQUATEST SiO2 Silicate

JBL PROAQUATEST SiO2 Silicate

5/5 зірочок - на основі 250 відгуків