Новинки

 • AlgoOff, 1+0.25л. Акція!
  AlgoOff, 1+0.25л. Акція!

  Ефективний засіб проти зелених нитчастих водоростей, "чорної бороди" і...

  180 грн
 • AlgoOff 0,15л.
  AlgoOff 0,15л.

  Ефективний засіб проти зелених нитчастих водоростей, "чорної бороди" і...

  45 грн

Переглянуті товари

Друзі

Сайдекс, 250 мл Збільшити для перегляду

Сайдекс, 250 мл

CIDEX0250

Новий товар

Високоефективний засіб для знищення водоростей в акваріумі

Детальніше

Товар доступний для замовлення

50 грн

50 грн в 0.25л.

Характеристики

ПризначенняДля прісноводного акваріума
ТипЗасіб проти водоростей
Об'єм/Вага250 мл
Країна-виробник товаруУкраїна
Країна реєстрації брендуУкраїна
Тип у назвіЗасіб проти водоростей

Інформація

Сайдекс 2.5% ТМ AQUAHIM SPIRITOL - найефективніший засіб для боротьби з синьо-зеленими та бурими водоростями. Особливо ефективний при виведенні "бороди" та "нитчатки".

Лікування: акваріум без рослин - 12 мл на 100 л акваріумної води в 1-3 день лікування. На 4 день - 50% підміни води. 5-7 дні - 12 мл на 100 л акваріумної води. 8 день - 50% підміни води. 9-16 дні - по 5 мл щодня для закінчення лікувального циклу.
Лікування рослинного акваріуму: аналогічне, за винятком кількості внесення розчину (від 12 до 18 мл в залежності від кількості рослин на 100 л води).

Профілактично Сайдекс слід додавати по 15-18 мл на 100 л води щотижня після чистки й підміни води.

Умови зберігання: зберігати щільно закритим в недоступному для дітей місці при температурі не вище 30°С. Уникати попадання на слизові оболонки. Після використання вимити руки. Не використовувати у їжу.

Термін придатності: 1 рік з дати виготовлення.

Не підлягає обов’язковій сертифікації.

ТУ У 20.5-2714412435-001:2017

Відгуки

Клас 
2013-07-23

Буран,м.Комсомольськ: Київський форум акваріумістів.

Здравствуйте все.
Хочу поделиться результатом применения сайдекса, приобретенного у ТС.
Есть баночка около 80 л. Стоит на работе. После ряда неудачных экспериментов - нашествие бороды. Грунт, растения, камней вообще видно не было - все в этой гадости. После курса лечения (по инструкции на этикетке) такой вот результат. Остались небольшие точки в трещинках камней. Очень жалею, что не сфотографировал это безобразие до лечения, было бы очень наглядно.
Вода - водопровод из Днепра, СО - нет, 3 экономки 15 Вт, флора 18 Вт, утром сайдекс по 4 мл, после пятничных подмен (30%) - 5 мл "Super Micro" AQUAHIM SPIRITOL, население неокардинки и стадо гуппи.

  Клас 
  2013-07-22

  Burij, Львівський форум акваріумістів.

  Звіт після 2х тижнів використання
  Однозначно позитивний ефект. В порівнянні з флорастимом ( користувався близько року) - рослини швидше набирають зелену масу ( амбулія королівська - збільшилась товщина стебла десь в 4 рази ), мають насичений колір.
  З сайдексом - окрема тема. При рекомендованому дозуванні(для знищення синьо-зелених водоростей на рослинах) - пішли в Полтву 4 червоних неона. Повязую з токсичним впливом продуктів розпаду водоростей. розчинилась уся валіснерія, на інші рослини негативного впливу не спостерігалось.

   Клас 
   2013-07-22

   Wencman - Дніпропетровськ. Український форум акваріумістів.

   Брал у Тешнера сайдекс,применял в креветочнике,для уничтожения вьетнамки (12мл/100л аквар.воды.).После однократного вливания в течении недели вьетнамка растворилась.Креветки нормально перенесли всё это.Потерь не наблюдалось.
   Сайдексом доволен.Спасибо.

    Клас 
    2013-07-22

    Аккарін. м.Рівне.

    Доречі від сайдексу кріветочки протягують лапки ), це якщо передоз, я в 30л влив 8мл сайдексу то 7-9 штук панцерки скинули А ось коли в великому аквасі поєднав з СО2 сайдекс профілактично раз в 2 тижні, то водорослю тепер ніяку не бачу зовсім (надіюсь ще довго непобачу )

     Клас 
     2013-07-22

     Dobrolik, м.Київ. Рівненський форум акваріумістів.

     У мня от сайдекса только пару креветок погубил, которые попала в эпицентр "облака" . С дуру не разбавил водой и ливнул в аквариум! Сейдекс надо хорошо разбавлять, а потом вливать или добавлять порциями через 1-2 минуты на струю фильтра или распылитель воздуха.
     По началу боялся за стеклянных сомов, но дозировку в 12мл. на 100л. воды перенесли хорошо, все живы

      Клас 
      2013-07-22

      Мох, м.Дубно. Рівненський форум акваріумістів.

      Теж подякую Віктору за сайдекс. Вже на четвертий день використання борода почала світлішати і потехеньку зникає. Зелені водорослі у вигляді плям на склі, взагалі зникли! На черзі УДО)))))
      Але є одне но, про це краще знати. У мене не витримав сайдекса сом платидорас. Всі решта в нормі. Багато гуглив і знайшов багато тем, рекомендують відсиляти сомів при використанні сайдеса. Особливо страдають платідораси і крапчасті соми.

       Клас 
       2013-07-22

       Леонід, м.Нововолинськ.

       Придбав у пана Віктора п'ятилітровочку сайдексу по гарній ціні. Вже й випробував - продукт вищої якості! Дякую!

        Клас 
        2013-07-22

        Андрій. Рівненський форум акваріумістів.

        Сайдекс.
        Уже почти подходит к концу курс лечения аквариума от бороды с использованием сайдекса.
        Результат:
        - умершая живность = 0;
        - количество водорослей уменьшилось процентов на 95%;
        Средство само по себе не решает проблему с появлением водорослей в дальнейшем а просто окультуривает аквариум не превращая его в лес бороды или еще чего там. Как для начинающего в аквариумах это самый простой способ получить приятный вид в баночке не опуская рук.

        Вообщем доволен - потраченное время и средства минимальны!

         Клас 
         2013-07-22

         Серж - Рівне аквафорум.

         тешнер,Добрый вечер, а также всем аквафорумчанам!!!!На этой аквахимии (в часности Сайдекс) "сидят" "мои" аквариумы уже четвёртую неделю.., а так как раньше не мог объективно оценивать результаты, пишу сейчас., потому что они есть и реальные!!
         В часности хотелось бы описать цихлидник..: до недавнего времени аквас покривался бурыми водорослями и бородой, это при том, что свет там менялся раз в пол года, подмена воды 30-50% раз в две недели (220л) и я на этом аквасе терял часа два времени...., сейчас уже две недели наблюдаю чистый аквас (время на уборку 30-40 мин.), правда хотелось бы сказать заранее: не передозировуйте препарат!!!!!!!!!!!результат может быть плачевным!!и обязательно следуйте инструкции Тешнера!!! Хотелось бы поблагодорить Тешнера за отличные хим. препараты...,а так же сказать, что сегодня запустил лечение в ростительном аквасе...про результаты напишу объективно!!!!!До скорого..!

          Клас 
          2013-07-22

          Leonidius -Рівненський форум акваріумістів.

          Поділюся невеликим досвідом використання сайдекса. маю аквас на ~170л, рослин не має, стоять 2 лампочкі т5 сільванія 830-ті на 25вт кожна, і 2 лампочкі сільванія 840-ві на 25вт кожна, світловий день 4-5 год, зовнішній фільтр на 1200л-год, УФ фільтр взагалі не вмикаю. З моменту прочистки і запуску акви (пройшло 2 тижні) вливаю 15 мл. сайдекса кожень день. кожень тиждень міняю воду на третину. Результат- вода криштально чиста, діатомові чи бурих водорослів не наблюдаеться, скло не мутніє, риби почувають себе добре)Взагалом дякую за сайдекс!

           Напишіть відгук

           Сайдекс, 250 мл

           Сайдекс, 250 мл

           Високоефективний засіб для знищення водоростей в акваріумі

           5/5 зірочок - на основі 250 відгуків