Новинки

Переглянуті товари

Друзі

Ґрунтові кульки 15шт. Збільшити для перегляду

Ґрунтові кульки, 15 шт

GB15

Новий товар

Містять запас всіх необхідних поживних елементів для росту і повноцінного розвитку акваріумних рослин (для кореневої підкормки рослин)

Детальніше

Товар доступний для замовлення

50 грн

50 грн в 15штук.

Характеристики

ПризначенняДля прісноводного акваріума
ТипДогляд за рослинами
Об'єм/Вага15 шт
Країна-виробник товаруУкраїна
Країна реєстрації брендуУкраїна
Тип у назвіДобриво

Інформація

ТМ AQUAHIM SPIRITOL «Кульки для кореневого підживлення» - містять запас всіх необхідних поживних елементів для росту і повноцінного розвитку акваріумних рослин. Оптимально збалансований склад кульок гарантує ріст, навіть, найпримхливіших акваріумних рослин. Кульки тривалий час підтримують повний запас корисних речовин для вживання рослинами через коріння.

До складу кульок входять: блакитна глина, торф, біогумус, зелена глину, що містить велику кількість кремнію, який впливає на організм рослини на клітковому рівні. Зелена глина також збагачена мікроелементами і солями рідкісних металів. Окрім цього, до складу кульок входять такі мікроелементи: Fe, Mg, Cu, Mn, Zn, S, B, Mo, Co, Li, Al, Ni, Ti, Sn, Br, а також макроелементи: азот, фосфор та калій. Кульки містять понад 100 видів мікроорганізмів, які забезпечують потрібну мікрофлору для акваріумного ґрунту.

Переваги: кульки не допускають закисання ґрунту; ідеально підходять як для «нано-акваріумів», так і для великих «травників»; не викликають зростання водоростей і цвітіння води; поживні речовини надходять поступово протягом тривалого часу; при виробництві не використовується термообробка (тому що, вона вбиває корисну мікрофлору).

Дозування: 1 кулька на 10-15 см2 акваріумного ґрунту під корінь. Якщо рослина дуже велика, можна використовувати 2-3 кульки одночасно.

Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від вологи місці при температурі не вище 30°С.

Термін придатності: 3 роки з дати виготовлення.

Не підлягає обов’язковій сертифікації.

ТУ У 20.5-2714412435-001:2017

Відгуки

Клас 
2013-08-27

Використання кульок.

"Нещодавно" купляв у Віктора кульки для кореневої підкормки рослин, тож пишу, як і обіцяв, свій "маленький" досвід їх використання.

Щодо оперативності відправки і довіри "на слово" по оплаті, то тут без коментарів - все виконано швидко і якісно.

Щодо дії самих кульок, то тут ситуація наступна:

після внесення під 35см ехінодорус - результат у вигляді молодих листків почав отримувати вже за кілька днів після внесення, що мене звісно порадувало. Це при середніх значеннях температури 24-25 град. та рН=7-7,5. "Видимий" ефект від кульки тривав близько трьох тижнів, за цей час ех. випустив кілька нових листків і дав одне "дитинча". Потім зупинився наче перейшов у стан "спокою", у зв'язку з чим в мене виникло питання щодо тривалості подальшого перебування підкормки під коренем і, мабуть, між підкормками потрібно робити якісь невеликі паузи, щоб не "загнати" рослину? Може є з цього приводу зауваження чи уточнення, які не озвучені в попередніх постах.
В місці перебування підкормки сифонку не проводив.

у іншій акві рН було лужне 8-8,5, частина рослин (валіснерія гіганська та молодий ех), звичайно, рости не хотіли тому спробував "простимулювати" їх підкормкою, допоки потрохи зменшував рН до норми препаратом Dajana Acid Ph. Використав по одній кульці під корінь. Тут, нажаль, ефект був мінімальний, про що в принципі мене попереджав Віктор. За 2 тижні рН було дуже плавно знижено до 7,5 але бачу що підкормлені рослини твердо вирішили більше не рости і випустивши кілька дуже маленьких листочків встали "як вкопані", можливо вплинув препарат по зниженню рН (знівелював ефект підкормки). За деякий час спробую знову підкормити інші рослини.
Америки напевно нікому не відкрию , якщо напишу, що кульки в зазначених дозах дають хороший ефект в перші тижні після внесення при рН до 7,5.
__________________
Цихліди Африканські та Гамериканські.

 • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
Клас 
2013-07-23

Borgulu м.Львів AQUAFANAT/

Виктор, заказ получил, спасибо. hi.gif

Упаковка всего заказаного - класс, даже шарики для грунтовой подкормки в специальной упаковке, содержащей состав, рекомендации по применению и даже датой производства.
Буду их пробовать в банке с Криптами Балансе, Ретроспиралис и Худоро.

  Напишіть відгук

  Ґрунтові кульки, 15 шт

  Ґрунтові кульки, 15 шт

  Містять запас всіх необхідних поживних елементів для росту і повноцінного розвитку акваріумних рослин (для кореневої підкормки рослин)

  5/5 зірочок - на основі 250 відгуків