Ґрунтові кульки 15шт.
search
  • Ґрунтові кульки 15шт.

Ґрунтові кульки, 15 шт

95,00 ₴

95,00 ₴ 15штук.

Без податку

Містять запас всіх необхідних поживних елементів для росту і повноцінного розвитку акваріумних рослин (для кореневої підкормки рослин)

Кількість

ТМ AQUAHIM SPIRITOL «Кульки для кореневого підживлення» - містять запас всіх необхідних поживних елементів для росту і повноцінного розвитку акваріумних рослин. Оптимально збалансований склад кульок гарантує ріст, навіть, найпримхливіших акваріумних рослин. Кульки тривалий час підтримують повний запас корисних речовин для вживання рослинами через коріння.

До складу кульок входять: блакитна глина, торф, біогумус, зелена глину, що містить велику кількість кремнію, який впливає на організм рослини на клітковому рівні. Зелена глина також збагачена мікроелементами і солями рідкісних металів. Окрім цього, до складу кульок входять такі мікроелементи: Fe, Mg, Cu, Mn, Zn, S, B, Mo, Co, Li, Al, Ni, Ti, Sn, Br, а також макроелементи: азот, фосфор та калій. Кульки містять понад 100 видів мікроорганізмів, які забезпечують потрібну мікрофлору для акваріумного ґрунту.

Переваги: кульки не допускають закисання ґрунту; ідеально підходять як для «нано-акваріумів», так і для великих «травників»; не викликають зростання водоростей і цвітіння води; поживні речовини надходять поступово протягом тривалого часу; при виробництві не використовується термообробка (тому що, вона вбиває корисну мікрофлору).

Дозування: 1 кулька на 10-15 см2 акваріумного ґрунту під корінь. Якщо рослина дуже велика, можна використовувати 2-3 кульки одночасно.

Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від вологи місці при температурі не вище 30°С.

Термін придатності: 3 роки з дати виготовлення.

Не підлягає обов’язковій сертифікації.

ТУ У 20.5-2714412435-001:2017

Aquahim Spiritol
GB15

Характеристики

Призначення
Для прісноводного акваріума
Тип
Догляд за рослинами
Об'єм/Вага
15 шт
Країна-виробник товару
Україна
Країна реєстрації бренду
Україна
Тип у назві
Добриво